| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění kolem nás

Novinky a zajímavosti z každodenního života.
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 124352  [Dalších 124332 >>]
jak 39257

Re: Je dnešní doba horší než jiné?

9.11.2012 13:28:39
bezurocnou pujcku Ti uz asi nikdo neda.
Adrik24 133621

Re: Je dnešní doba horší než jiné?

9.11.2012 13:23:31
furt se někdo otírá o výraz komunisti- to už vážně nemáte co jinýho říct? CO TEDA FAKT CHCETE??? to nedokáže nikdo ale říct....!!(koho bys tedy volila? ty co ti dají práci? nebo ty kterým jsi u zadku.. celé dějiny jsou mi fuk a jestli někoho zavírali do kriminálu,nebo vraždili , tak jen takové, kteří brblali hovadiny proti režimu který dokázal lidi ošatit nakrmit a dát jim střechu nad hlavou.....tak že věž vycpat s těmito názory....dneska tě zavřou do krimu ani nemrkneš - máš dluhy a nikdo se tě neptá jestli jsi je měla jak zaplatit...dřív jsi měla blbý, když jsi nemakala.....lidi otírající se kecy o minulé režimu jsou absurdní a čílej mě, protože díky vám jsme stále v prdeli ! .....VČERA ZPRÁVY - ZVÝŠENÍ DANÍ - RODINĚ TO UBERE 332,- MĚSÍČNĚ! POLITICI + SOUDCI = ZVÝŠENÍ PLATŮ! ALE NEEEE PRO VÁS JSOU STÁLE BOHOVÉ PROTOŽE JSTE UPLNĚ ZMAGOŘILI VÝTRAZY FROTNA NA BANÁNY A PODOBNĚ- DNES JE FRONTA NA BLEŠÍCH TRZÍH U VĚTNAMCŮ A LIDI SE ROZVÁDÍ PROTOŽE JSOU NA DNĚ S PSYCHIKOU Z DLUHŮ. ALE NEEE- STÁLE JSOU TI KTEŘÍ NEVĚDÍ CO CHTĚJÍ- NAKRMIT SVÝ DÍTE NEBO SE CEJTIT JAKO V DEMOKRACII A PODOBNÝ VOLOVINY! CHCEŠ CESTOVAT - MÁŠ NA TO??? NEMÁŠ ANI NA ŽRÁDLO...TAK O ČEM TADY MELEŠ-----!UŽ SE LIDI PROBUDTE A ŘEKNĚTE KDO BY TAM NAHOŘE TEDA MĚL PODLE VÁS SEDĚT....FURT SE JENOM DOHADUJETE A NEŘEŠÍTE TÍM NIC! JÁ CHCI TOHO KDO MI DÁ MOŽNOST - PRÁCE, BYDLENÍ PO SVATBĚ, PŘÍSPĚVEK NA RODINU, RESPEKT, ŽE EXISTUJU PRO TENTO STÁT A ŽIJU V NĚM, MOŽNOST BEZÚROČNÉ PŮJČKY NA DŮM!, ZVÝŠENÍ ZAMĚSTNANOSTI A PRODUKCE STÁTU. CO CHCETE K SAKRU JINÝHO- ???
hanine 133491

Re: Nucené adopce dětí v Anglii a Irsku

4.11.2012 12:23:55
Ahoj,
toto téma sleduju, taky mě štve, že se o tom u nás vůbec nemluví, mé okolí mi nevěří a mí kamarádi v Anglii na mé odkazy nereagují a přestali se mnou komunikovat! Jsem na fb v různých skupinách a čím víc pronikám do hloubky tohoto tématu, tím zděšenější jsem! Nejde jen o Anglii, nejde jen o nucené aopdce, jde o plno úmrtí, zneužívání malých dětí v náhradní péči, jde o sebevraždy celých rodin, když jim hrozí odebrání dětí....a to vždy na základě vykonstruovaných důkazů , proti kterým se nikdo nemůže bránit!!! http://www.facebook.com/groups/LukesArmy/ http://www.facebook.com/groups/267840946652203/ http://www.facebook.com/IvanaBoorovaChceSvojeDeti?fref=ts
http://www.lukesarmy.com/
Líba + 2 133301

Re: Jak bude vypadat ČR za dvacet let?

27.10.2012 12:53:13
Kdyby se dostali komunisti k moci, tak mě to trápit nebude (bude samozřejmě, ale jinde), máme v záloze jinou zemi i s místem a ubytováním. Děti by byly smutné.
NovákováM 120401

Re: Jak bude vypadat ČR za dvacet let?

26.10.2012 21:53:39
ale když jsem tě tu odlovila,
nevěděla jsem, zda založit téma do tuzemské politiky, či zahraniční...

pořád se dočítám, že po volbách strany dostanou...
a na volby v USA má Obama... a Romney...

chápu, že volby jsou důležité, reklama atd.. , ale v době, kdy je vše ovlivněno krizí, všechno krizí zaklínáno, NENÍ JINÉ ŘEŠENÍ, než zvýšit daně, zdražit energie, zvýšit DPH, spotřební daně.. PŘIPADÁ MI TO DOST NESLUŠNÝ AŽ NA... SPROSTÁ SLOVA.

V politice se nevyznám, ve financování stran už naprosto ne. A je mi jasné, že strana, která prohlásí, že se vzdá všech peněz ve prostěch fondu - třeba sociálního pojištění A ŘÁDNĚ TO NEZPROPAGUJE V MÉDIÍCH, COŽ STOJÍ PRACHY... SKONČILA.

NovákováM 120401

Re: Jak bude vypadat ČR za dvacet let?

26.10.2012 21:44:53
nemyslím si, že to bude tak snadné, domnívám se, že etnicky a nábožensky to právě bude podstatně komplikovanější než je dnes.
NovákováM 120401

Re: Jak bude vypadat ČR za dvacet let?

26.10.2012 21:43:33
krom bodu posledního - to už jsme teď.

Ale připouštím, že může být i hůř.
A taky třeba líp.

Co se mne týče, domnívám se, že se situace stabilizuje, za 20 let bude většina z aktuální politické scény v politickém důchodu, či jejich duše opustí naši realitu.

My ne ve starobním, my budeme asi živořit, šťastnější část možná i pracovat. Nepíši o sobě, třeba budu v jiné realitě.

DOUFÁM
Přesto - za tu dobu by se mohla dostat k politické moci vyspělejší generace politiků, třeba těch, kteří půjdou do politiky ne pro zisky, ale protože je bude nebavit to, jak to funguje a své peníze vydělají ve fungujícím kapitalismu prostě tím, že na to mají, tudíž nebude třeba onuzovat celý stát.
Liška s banem :) 80734

Re: Jak bude vypadat ČR za dvacet let?

26.10.2012 15:51:48
Etnicky a nábožensky rozmanitější. Ekonomicky nic moc, dlouhodobá stagnace.
blbb 116556

Re: Počasí

26.10.2012 15:28:21
Žádný strach, od rána se toho moc nezměnilo, +8°C, neprší a ani moc nefouká
Eilatt 120397

Re: Počasí

26.10.2012 14:43:22
Dnes byl vidět na Krkonoších menší poprašek, ale jen na úplných vrškách, teda jestli mě zrak neklamal. Jinak v nížinách asi ještě nesněží, to až o víkendu.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 124352  [Dalších 124332 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.