| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 33163  [Dalších 33143 >>]
Marta+Matý04,Markét06,Eliška09 10897

Miško

12.7.2005 16:06:28
No přesně tohle jsem potřebovala slyšet......že taky dostává:-)
Mišpule a Domule 18330

Jojo

12.7.2005 16:04:49
nedá se nic dělat taky to naše smrádě plácnu když jí chytne amok , dostane po prdeli nebo přes ruku a jak začne kvůli tomu scéna , nevšímám si jí leckdy je to dlouho a pak mě to cuká k ní jít , ale nejdu .
Mišpule a Domule 18330

Ahojky

12.7.2005 16:02:57
Petruško
tak to je nepříjemné , ale držím palce ať to není nic vážného , určitě není uvidíš :-) Taky si užíváš co :-(((((( chjo :-(

Pro Martu
Domís si dělá zádsadně co chce udržet jí v klidu je téměř nemožné , v marketech ječí jak pominutá a neposlechne , přestane až když chce , Dominiko pojď jdeme ! to je pro ní příkaz aby se zastavila a stála jako přilepená , vezmu jí za ruku - pověsí se mi na ní a piští , mlátí vzteky do věcí a mlátí s věcmi ...... a další a další ,, pěkné ,, věci , beru to tak že to k dětem patří , snažím se aby to nebylo a ono to časem přejde a nastoupí zase jiný problém :-)

Álo - díky moc :-)

Bézi
au au Káka je lotr co ? :-))) živel a pohroma :-) No nenudíš se co ? :-)

Jak papáme
Domča dostane před sebe misku s jídlem lžíci do ruky a já jsem na blízku , zasahuju v momentě jak by měla letět miska na podlahu nebo když už se v tom příliš šťourá a pak jí dokrmím , ale někdo to dělá tak že dítko jedna lžíce a maminka druhá lžíce :-)

Marta+Matý04,Markét06,Eliška09 10897

Když

12.7.2005 15:59:07
je to na veřejnosti, tak prostě dostane, protože tohle prostě nebude dělat ani mě a ani ostatním.
Marta+Matý04,Markét06,Eliška09 10897

Gábi

12.7.2005 15:57:58
Řeším si to sama po svém. Doktorce to říkat zatím nehodlám....myslím, že buď se to upraví nebo neupraví. Teď tím asi vyjadřuje svoje pocity. Když už bude schopen trochu poslouchat, tak pak to začnu asi řešit. Viděla jsem i horší případy, než je malej:-)
Já nevím, jestli když mě bouchá, tak jestli ho mám nechat (což se mi nechce!!!) a nebo mu dát přes zadek.
Dětičky bouchal dřív...teď už je to o 100% lepší! Tak snad se i tohle zlepší. Nevím. Zatím jsem o tom nějak moc nepřemýšlela. Jen mi to hodně moc mrzí:-(
Gabi a Linduska 20035

Uz

12.7.2005 15:55:05
je Vojta vzhuru nebo jste v sipkovym kralovstvi?
Marta+Matý04,Markét06,Eliška09 10897

Jani

12.7.2005 15:54:00
No o plácnutích ani nemluvím. Ono to u nás bez toho nejde. No a právě to se píše v těch chytrých knihách...odvést pozornost. Taky to nefunguje. Jde si tvrdě za tím, co chce...zákaz nezákaz.:-(
Máte někdo nějaký jiný nápad?
Já si to s 2ma dětičkama vůbec neumím představit. Právě proto, že to vidím tady u nás. Cokoliv řeknu, ignorace, smích, řev. Všude utíká, takže vůbec nevím, jak bych to řešila na procházkách s kočárem s miminkem. Do kočáru malýho dostanu jen heverem a to s dost velkým řevem, takže asi dvoukočár by nepřicházel do úvahy, takže jedině by musel chodit za ruku (musel by si zvyknout).............no a je toho spousta a spousta......přesně i tak, jak říkáš s tím krmením a nechat ho osamotě:-) No to nám všechno budeš muset popisovat, jak to zvládáte s Alexandrem. Ale nějak jemně...aby to nepůsobilo spíš od Tebe jako antikoncepce:-) hihihihihihihi
Ty to určitě zvládneš...seš pohodářka!!!! Držím palce. A určitě piš, jak to probíhá!:-)
Gabi a Linduska 20035

Koukam

12.7.2005 15:53:53
Marto, ze mate trochu problem s nasilim
Co na to dr.?
Jak k tomu pristupujes kdyz te bouchne nebo nekoho jinyho? Jak jsi na tom s telesnejma trestama?
Ja mam teda bojacnou hodnou holku a prd tomu rozumim ale zajimalo by me jak ti kdo poradil abys to resila?
jana, 3 brouci 10943

Marti

12.7.2005 15:47:46
neposlechnuti - u nas taky normal, u nas funguje jedine... odvest pozornost nekam jinam, protoze jinak dela presne to, co nechces vic a vic, ja osobne jsem musela i placnout, proste to neslo - v situaci, kdy by se mu neco mohlo stat (spadnout ze 2 metru apod.), ale ani to moc nepomohlo

Zvladani - tak Marti, to teprve uvidim, jsem 5 den po operaci, takze zatim moc veci sama nemuzu (treba zvedat Alexandera), takze je tu u nas mamka (suuuuper) a tatka ma dovolenou. Zatim je ve hvezdach, jak to budu zvladat. Alexandera je tezke nekde nechat 30 minut samotneho a to je asi doba krmeni male.... takze zatim se budeme zabihat
Marta+Matý04,Markét06,Eliška09 10897

Bézi

12.7.2005 15:43:55
No tak vidíš.......už nám ty děti dospívají:-))))))))))))))
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 33163  [Dalších 33143 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.