| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 63763  [Dalších 63743 >>]
Vercza 8885

Hola...

31.8.2006 19:56:14
Zdravím při večeru, mám dnes v nohách dva dorty, naštěstí jen zdobení, ale pupík se teda ozývá, vůbec se mu to nelíbilo. No snad si zase trochu vydechnu, jen nevím kdy... Zítra rehabka, jsem zvědavá, co nám řekne a ukáže, moc mi Bobath kvůli břichu nejde, musím se hrozně natahovat a nedělá mi to zrovna nejlíp, takže to zatím vypouštím... Bohužel. :( Ale odpol. přijde kámoška, tak aspoň pokecáme a ulevím té svojí puse upovídané... :DDD

Oki - jak to vypadá s malou, už dobrý? ;)

Rybi - díky moc za ochotu!!!! :)

Lindi - ještě jednou dík, penízky pošlu (zapomnělas na poštovné! ;) ) a dám vědět, až dorazí. Jsi můj zachránce, díky!!! A taky moc chválím fotečky, jste krásňoučcí! Všichni!!! :)

Medi - krásní oba, i Ty (jako vždy ;) ), díky za ozvání a vůbec si z toho nic nedělej, aspoň jsem měla trošku volněji... :) Opusej ty dva krásné kluky a pozdravuj tátu! Jinak Kiki a Pipi jsou fakt skvělí, to jen tak někdo nemá!!! :)

Jo a pro zasmání... My máme 80 a nohu 19. Na nás nemáte!!! :DDDDDD
...! 10047

..

31.8.2006 19:51:44
Pražská prodejna Mellantrich Marks&Spencer - akce 1-28.9. - při nákupu 3 ks dětského oblečení je nejlevnější zdarma...
rybka 75 11591

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: brum

31.8.2006 19:18:26
Holky, jestli někdo sháníte goretexový botky sněhulky na kluka (my teda měli loni stejný na Any, holčičí neholčičí)narazila jsem na MMA na jedny pěkný 25, stélka 16 cm - číslo aukce 18184.
Právě jsem zhřešila a trpím, že jsme se tu o tom Lindi dneska bavily :o( Smažený rybí prsty asi taky vyškrtávám navždy...br.
Datlice Klárka7/04aFilda 9/00 7987

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: brum

31.8.2006 15:45:34
Tak mám podrobnější fotky celého trojkolky-hehe čeština.
Tak čekám na tu cenu a adresu.
Datlice Klárka7/04aFilda 9/00 7987

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: brum

31.8.2006 15:39:22
no jak bych to řekla.Ona je docela udělaná.Takže ty 92-98 jsou tak akorát.Váží při 87cm kolem 12,3 už skoro přes půlrok.Váha stojí,ona roste.
Mišusovic manžel byl z Kláry naprosto hotovej,jak jí viděl po zimě před odletem do Tunisu.Jedna se zavlasatěla,ale i vyrostla a taky se ptal,jestli nechodí tajně na hnojivo na kvítka
Dituška+Lily09+Péťa04+Tom94 16615

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: brum

31.8.2006 15:25:58
my nosíme 92. ale kalhoty jsou mu všechny dlouhý :o(
...! 10047

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: brum

31.8.2006 15:15:22
Klárka nosí 98? ty jo, tak to jsem čekala že jako Simik a Terka bude stále ještě u 86.. nějak roste, zalíváš ju s kvítkama? :)
Nat měla na začátku léta něco 92, jinak 86, všechno jí bylo velký a teď jsem s hrůzou zjistila, že letního zdaleka nevynosila tolik, kolik se očekávalo a že nás zima překvapila. Nextové věci a HM jsou větší, tam má 92, ale u některých jiných značek v pohodě 98. Jenže já počítala s tím, že ještě unosí i ty 92 a ouha.. děvenka mně zaskočila...
Boty má 23, ale bude potřebovat už 24 a zimní jsem koupila ty 25, neb 24,5 jsem nikde neobjevila..
Datlice Klárka7/04aFilda 9/00 7987

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: brum

31.8.2006 15:09:42
Hel Oki,tak už přestaň prádlo vyvařovat,jinak z výbavy na dvouletou budeš mít tak výbavu na dvouměsíční :o)
Nicméně taky konstatuju,že nějak hlavně mikči se zkracujou....
Kolik teď máte konfekci?
My máme 92 docela echt a 98 pohodově.Boty by to chtělo tak 23-24 na pohodu a do zimy tak tu 24,5-jak jsem psala.
Včera jsem byla v té hypernově kouknout na jedny plátěnky,tuším značky Lemigo.To byl úděs!Matroš jak na jarmilky a zapínání na prostrkování idiockou přeskou.
No a červené kožené botinky,kdyby nevypadaly spíš tak na sportovně,bych brala.Ale mám bárbí tenisky a ty jak blikaj pod patou,jsou jedinečné...
...! 10047

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: brum

31.8.2006 15:01:03
tak jsem projela věci, které by si malá mohla vzít a po vyzkoušení jsem zjistila, že 2/3 jsou jí malé. Rukávy mikin jí končí tak 2-3 cm nad zápěstím, sed punčocháčů má nad kolínkama.. vždyť ještě v červnu jí to bylo obrovské.. a přitom na výšku moc nevyrostla... takže holt zas budu muset nakupovat.. něco pro mně:)
...! 10047

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: brum

31.8.2006 14:58:17
taky se přimlouvám za Kiki a Pipi - to bude každýmu vrtat v hlavě:)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 63763  [Dalších 63743 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.