| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 53056  [Dalších 53026 >>]
Mirka a Verunka 26012

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:23:32
holky jsou moc hezký.To tě obdivuju,sehnat to 2x a ještě v každý jiný velikosti:-)
Maarťa 31011

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:21:16
Tak když jste v tom chválení (za což vám samo dík), tak to tady ještě trochu vytapetuju. Promiňte ten bordel :-)

Nikča


a Týnka

Mirka a Verunka 26012

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:20:47
holky,ahoj ,jdu spinkat!!!!!Díky za útěchy,prý nic nebylo,ale věř tomu že?:-)
Marťo,já to jen tak zkusila na tý aukci a vidíš,líbilo se mi to samý co tobě,ale fakt to nepotřebuju....tak ať už se ti tam nikdo další nepřihlásí!!!!!!
jasmin 20297

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:13:55
Mirko ,Andino dik za podporu :o)
Zádny starosti nejsou nicotný,ale je fakt když se kouknu jinam ,co komu osud naložil, tak si ríkam že jsme na tom tak špatně nejsme. A tvuj chlap by mě taky děsně nastval :o(( šestnáct nešestnáct !!!

Silvo hezký...holky si jsou podobný,proto mi Verunka tak utkvela v pameti. Myslím že naposledy jsem ji viděla na sraziku s Renýskem a Tori.

Renato rada kamarádky Olíí drsna leč pravdivá... ale pro mámu nepochopitelná :o((

Marťo máš doma dve kočky. Pěkny hadry :o)
Týnka,Klárka 03/05,Ondra 04/07 13509

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:12:37
Čaues,
marťo, jo, vím že je to z Ikea, taky jsem na to dost čuměla. Měli tam napsáno, že dávaj "dětský set" abych pravdu řekla, vůbec jsem si pod tím nic nepředstavovala. 2 balíky bych brala stejně, už jsem neměla doma skoro ani plínu :o))

Silvi, moc hezký fotky, šoda toho počasí, snad vám to příště vyjde.

marťo, holky jsou kočeny :o)))

Ta mikča je pěkná, ale ten popis mě pobavil - "mikinka, kapuska, rifličky, rukávek" .. ještě že tam nenapsala do půlky zádíček :o))) tak držím palce!!
Silva Barunka+Verunka 27331

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:08:13
S tim pocaskem melo byt odpovezeno Andi,ne Mirce,nejak semi vy dve pletete:o))

Dlouho jsem tu nebylůa...enjak nestiham:o))))mam se celkem fajn az na obcasne choroby:o((((ale jinak to jde

pise se mi strasne blbe mam bolavy prst tak pardon za chyby:o¨)
*Renata* 32782

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:06:11
Marťo holky jsou fatk sladký.

Mirko... hlavu vzhůru, nejsi v tom sama. Když jsem byli bráchovi na svatbě, tak jsem koukala jen s otevřenou hubou, jak si kačenku jeden chlapec odvádí pryč.

Nevěděla jsem v tu chvíli co mám dělat, tak jsem zavolala Olii. No co myslíte co mi na to řekla..... a´t se uklidním a vzpomenu si, co jsem dělala já. Dobrá kamarádka :-)) Místo, aby politovala a dala dobrou radu :-))
Silva Barunka+Verunka 27331

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:04:53
Holky dekuju za pochvalu:o))

Mirko 16,to uz se da:o))))ja v16 byla s manzou na dovci:o))cely tyden.o)se divim ze mi to v te dobe nasi vubec dovolili,holt mi verili:o))asi:o)))
Skoda toho hroznehopocaska,meli jsem naplanovanych tolik vyletu a nic z toho:o((

Marto holky jsou fesandy:o))

renco,ja na to dvd uplne zapomela:o))))ale uz se tesime,kdyz jsi mi to zase pripomela:o)))ale v klidecku,nespechej:o))

a uz nevim co jsem chtela,to uvidim az to odkliiknu:o)
Silva Barunka+Verunka 27331

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:04:31
Holky dekuju za pochvalu:o))

Mirko 16,to uz se da:o))))ja v16 byla s manzou na dovci:o))cely tyden.o)se divim ze mi to v te dobe nasi vubec dovolili,hot mi verikla:o))asi:o)))
Skoda toho hroznehopocaska,meli jsem naplanovanych tolik vyletu a nic z toho:o((

Marto holky jsou fesandy:o))

renco,ja na to dvd uplne zapomela:o))))ale uz se tesime,kdyz jsi mi to zase pripomela:o)))ale v klidecku,nespechej:o))

a uz nevim co jsem chtela,to uvidim az to odkliiknu:o)
Maarťa 31011

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:00:18
Renčo 17721... sleduj

Mirko, takhle to nejde, jestli ji chceš, tak pojď do ní. Ale jsi moc hodná, fakt..... Vůbec jste na mně všechny hodné, strašně moc z vás mi pomáhá, nejen s oblečením :-) Bájo....

Necelých 16 let je teda dost málo, on by to stejně udělal, ale se svolením je to drsný :-( Ale možná by tě překvapil, třeba nic nebylo.....
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 53056  [Dalších 53026 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.