| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Audiron-vaše názory

 Celkem 14 názorů.
 JENULKA 


Audiron-vaše názory 

(30.10.2008 16:07:49)
Chtěla bych se zeptat,jaké máte zkušenosti s tímto přípravkem,ať už jako prevenci nebo při léčbě zánětu stř.ucha.Právě teď s tím bojujem,tak váhám,jestli ho koupit.Díky
 Babsi+2 


Re: Audiron-vaše názory 

(30.10.2008 16:53:16)
Měli jsme ho na kožní problémy a moc nepomohl(NA KŮŽI, s ušima nemůžu říct, jestli pomůže nebo ne), ale mám ho doma, ukápla jsem asi 10 kapek a ráda se ho zbavím.
Když jsem ho malému zkoušela dávat do uší, povolil mu maz, uši se lépe čistily. A celý den krásně voněl.
 Pavel Novák 
  • 

Re: Audiron-vaše názory 

(22.4.2011 13:16:53)
Ano příjemně voní, ale jinak dle mého není k ničemu. Rozhodně nedoporučuji na akutní záněty, to je hazard. Jako prevence zánětů také nefunguje. Jeho používání pravděpodobně stav nezhorší, ale ani nijak nezlepší a to za tak vysokou cenu je dosti smutné...
 Hudba Ainur 


Re: Audiron-vaše názory 

(30.10.2008 17:43:39)
Na střední ucho nevím, ale manžel ho s úspěchem používá na zánět zvukovodu.
 MajdulkaF 


Re: Audiron-vaše názory 

(30.10.2008 18:47:03)
Ahoj, co se týče uší, zkušenosti nemám. Ale velice se mi tento přípravek osvědčil na opary. Jak cítím, že "leze", několikrát namažu a většinou se ani nestačí vyklubat :-) A když, tak je rychle pryč.
 Babsi+2 


Re: Audiron-vaše názory 

(31.10.2008 9:48:32)
A jak konkrétně si h plikujete? Nanesete na prst a mažete? Já jsem zkoušela na štětičku do uší, jenže mám pocit, že se pak na kůži nedostalo nic, všechno vsákla vata
 Ralelo+4 


Re: Audiron-vaše názory 

(31.10.2008 22:07:11)
Na kůži bych ho přímo kápla a rozetřela a do uší při bolesti kapu a preventivně vytírám nakapaným na smotku.
 martas28 


Re: Audiron-vaše názory 

(21.11.2008 9:09:43)
Já ho kapu, tak 3 kapky, pak ho nakapu ještě na tamponek, kterým ucho tak na hodinku zacpu, ale stejně trocha pak vyteče.Pokud bolest nepoleví,tak kapu za hodinku znovu a kombinuju s léky na bolest (dětský ibalginový sirup apod.)
 Didina+J4/96+ J3/07+E5/10 


Re: Audiron-vaše názory 

(30.10.2008 18:54:12)
používám ho na bolesti uší i na svědění (alergie) u sebe - kluci jsou v tomto směru bezproblémoví - pomoc vždy rychlá a účinná
.... a staršího kloučka jsme díky Audironu zbavili bradavice na chodidle;)
 Ralelo+4 


Re: Audiron-vaše názory 

(30.10.2008 21:48:28)
Moje dcera měla hodně často zánět stř. ucha, známá mi ho poradila a jsem s ním opravdu hodně spokojená. Už několik let jsme nebyli ucho píchat, když ji začne bolet, tak ji tam kápnu a opravdu ji to přejde, anebo preventivně třeba po bazénu ji uši vytřu audironem nakapaným na smotku.~R^
 JENULKA 


Re: Audiron-vaše názory 

(31.10.2008 8:18:25)
Je možné audiron koupit běžně v lékárně nebo musím objednat přes net?
 Ralelo+4 


Re: Audiron-vaše názory 

(31.10.2008 22:04:57)
V lékárně nevím, určitě ne v každé. Já ho kupuji v prodejně s bylinkami, jinak ho prodává fa Energy.Na netu jsem koukala že se taky dá sehnat.
 martas28 


Re: Audiron-vaše názory 

(21.11.2008 9:07:53)
Audiron se kupuje pokud vím jen přes internet. Výjimkou je tuším Praha, tam ho v některé lékarně mají. Já ho kupovala na www.lekarna.cz a dala jsem za něho něco kolem 289kč + poštovné, ale nelituju toho.
 Pavel 
  • 

Re: Audiron-vaše názory 

(21.4.2011 9:59:54)
Audiron nám nepomohl. Na řadě serverů je velmi chválen, ale dle mého jde jen o reklamu,, nejde o skutečné reference lidí. Dcera měla 2x zánět středního ucha, vždy přeléčen antibiotiky. Poté zakoupen Audiron. Užíván preventivně, v době rýmy i několikrát za den. Výsledkem byl opět zánět, tentokrát však již s nutností píchat uši, tj. horší stav. Audiron rozhodně nijak nepomohl. Lékař na ORL víceméně potvrdil, že tento přípravek v těchto případech účinek nemá.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.