| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Neodtéká mi aviváž

 Celkem 25 názorů.
 kajkule+2 kousky 


Téma: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 14:17:23)
~q~ co s tím? mám pračku s vrchním plnením (mimochodem, už bych si ji nikdy nepořídila) a pořád v té nádržce zůstává voda a nechce to odtéct. Vyčistit to nejde, jsou to tak úzké trysky v té nádobě, že se tam ničím nedá dostat a navíc jsou zahnuté. děsnej šrot~4~~q~~q~~q~ mám s ní jen problémy, furt~l~ díky za rady~x~
 Cimbur 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 14:24:23)
Mám stejný problém, ale asi jiný typ pračky. Můžu celý šuplík se zásobníky na prášek vyndat a vyčistit. Jenže problém je v tryskách, ze kterých shora přitéká voda, a které jsou ucpané vodním kamenem. Nádobka na aviváž většinou funguje tak, že je tam plovák, pračka pak doplní vodou hladinu aviváže nad určitou míru, plovák se zvedne a všechno naráz vyteče do bubnu. Plovák se dá vyndat a vyčistit, ale s těma tryskama nahoře je to horší, a tam to většinou vázne.
 X E N A 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 14:31:13)
Mě to dělalo taky a už jsem na to kápla!!!

Aviváž, resp. voda v zásobníku na aviváž mi zůstává pouze když je i nepatrně zašpiněný filtr pračky.
Okamžitě po jeho vyčištění mi následující praní už funguje vždy OK.
Používám to tak vlastně jako indikátor znečištění filtru.~;)
 kajkule+2 kousky 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 14:41:42)
Xeno a máš normál nebo vrchní plnění?
 X E N A 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 14:49:15)
Normál, ale určo to zkus, voda ti tam teče stejně ať je to otvírání vrchem či stranou.
Já to jak debil každý praní vylejvala, čistila jsem trysky, pračku jsme rozebrali do mrtě, až stačila tahle blbost. Vyčistit filtr.
Když se mi to stane teď, jdu rovnou na filtr a další praní už je aviváž OK.
Určitě to zkus, za to nic nedáš.
 Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(20.8.2022 8:44:28)
No a kde je filtr? ~d~
 Mishaczek+Tygříci 07+Daník 10 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 14:34:34)
Já ty trysky čistím tenounkým drátkem... Je to na dlouho ale stojí to za to...
 kajkule+2 kousky 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 14:42:42)
Mishaczek úžasně praktická pračka že~o~~4~
 Mishaczek+Tygříci 07+Daník 10 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 14:54:27)
já si jinak nestěžuju jen tohle mi vadí... Ještě by mohlo pomoct namočit to do vařící vody s krtkem...
 Timotejka 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 14:59:41)
Mišáčku,tak vařící vodu s krtkem fakt ne...náš známej si tahle popálil vloni obličej....nasypal krtka do odpadu,to coo zbylo v nádobě chtěl zředit vodou a hned to buchlo a už ho vezli~n~
 kajkule+2 kousky 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 15:01:56)
co o má za nápady? vždyt se to má líp do odpadu a jen podle návodu. chudák, jak dopadl?
 X E N A 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 15:04:20)
Hele, zkus co ti radím a pak sem napiš, zda ti to pomohlo nebo ne.
 kajkule+2 kousky 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 15:29:31)
už peru po vyčistění filtru~R^ jsem zvědavá.
 X E N A 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 16:13:00)
Když se nezadaří, tak sis aspoň vyčistila filtr, no ne? ~t~ Tak pak určo napiš, sama jsem zvědavá, zda to klapne i u tebe...
 Mishaczek+Tygříci 07+Daník 10 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 15:37:43)
Já krktem protahuju odpady běžně, ale je fakt, že se vždycky nějak chráním... I v obličeji, kdyby náhodou... U nás na odpady nic jiného nezabralo, museli by se čistit každý týden... Nejhorší je to v koupelně když mi voda teče i přepadem ve vaně jen když pustím vodu z umyvadla...
 cyanofix 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 15:05:51)
Zjistila jsem, že mně pomůže vyprat na 90 a je to zas na chvíli dobrý.
 kajkule+2 kousky 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 16:49:56)
tak to nepomohlo s tím filtrem, tak jsem do toho ve vaně nasypala toho krtka vzhledem k tomu, že jsou tam zbytky prášků a aviváže jsem se bála jak to bude reagovat, tak jsme se kryla županem a ruku si omotoala do šály~t~ a teď to propláchnu vodou, jsem zvědavá jeslti to pomohlo:-)
 I-r-e-n-a 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 17:13:51)
já má teda s předním plněním.Jeden čas mě přestala pračka brát aviváž,myslela jsem že jsou špatné trisky ale nakonec opravář vyměnil ten kohoutek co je do zdi(přítok vody) a bylo po problému.Byl špatný a pak byl slabý tlak vody a tak to aviváž nebralo.
Jinak nevím kde bys mohla mít problém~d~
 kreditka 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 17:28:26)
Zkus ten dávkovač vyčistit wapkou, pokud jde tedy dávkovač oddělat - mám to vyzkoušený je to zaručený
 Kalamity YANKA 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 17:57:24)
Taky mám pračku s vrchním a nedala bych na ni dopustit~j~~;)

aviváž mi neodtéká, když jí tam nenaliju plnou, tu nádobku, jinak vetšina praček má tu sadu nádobek jednoše oddělávací k snadnému čištění, jen pootočíš držící šroubky a jde sundat celý zásobník, vyplýáchnout a vyčistit, já ho tak jednou za rok sundám, ponořím do roztoku vody a sava nebo domestosu a nechám dorána. zašlosti se uvolní a vypláchnu~;)
 Dáša,Ondra10/03Lucka1/06 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 18:06:13)
mě neodtéká aviváž, když dám 1 vršek koncentrátu. Když to zředím, je to lepší. :)
 kajkule+2 kousky 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 18:22:08)
ona dosud odtékala, teď ji ta voda pouze vyvalí ven na buben, tím, že ty trysky jsou ucpané, tak to neprotlačí ten bordel. teď jsme prubla toho krtka, jdu se podívat zda to pomohlo. Jinak sundat vím, že to jde. Vždycky jsme to tak myla, ale teď to nějak nestačilo.
 kajkule+2 kousky 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 18:34:34)
nepomohlo~n~
 Kalamity YANKA 


Re: Neodtéká mi aviváž 

(25.2.2010 19:03:46)
zkus to namočit já nevím třeba do lavoru dětský vaničky nebo nádoby s roztokem sama, domestotu, prostě nějakýho "dryáku", já to dávám na noc do zavřený koupelny, přece jen to trochu smrdí, že jo, ale mě to zabere dycky teda....~d~ možná bych ještě zkusila něco na způsob varný koncice, kyselinu citronovou, ocet, je to "jen" voda, nějak to jít musí~;)
 Ať 


ucpaný spodní filtr 

(25.2.2010 20:11:54)
jak blbeček jsem čistila pokaždé celou nádobku, trysky a nakonec se do toho pustil manžel a našel spousty odlámaného vodního kamene /používám obyčejnou sodu, místo calgonu aspol.), knoflíky, usazenou špínu atd. A pračka funguje jak ďas, předtím neodtekl ani mililitr aviváže a bylo to opravdu tím ucpaným filtrem, člověk by nevěřil~a~~a~

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.