| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a co se jazyku tyce. Tak ja se na zakladce chtela ucit anglictinu, ale hlasilo se na ni strasne moc deti, tak jsem sla radsi na nemcinu, ucila ji nase tridni a ja z ni mela skoro vzdy jednicku, snad jen jednou dvojku. zatimco deti co se ucili anglinu, tak meli nejakyho australcana a meli vsichni 3 a 4, mozna jen par deti melo lepsi znamky.
Na gymnaziu jsem mela 2 jazyky a teda ty zacatky anglictiny mi sli uzasna, takze zase temer vzdy jednicka, snad jen parkrat byla na vysvedceni dvojka. A nemcina mi tam vubec nesla, temer vzdy jsme z ni mela vydrenou dvojku, snad jen jednou jednicku, ale spise mi casteji hrozila trojka. Takze jsem pak mela 9 let nemciny (5 let na zakladce, ja mela uz povinnou devitku), ale stejnak jsem radsi maturovala z Aj (byla sjem rada za dvojku)

Na vysoky skole jsem mela na inzernyrskym studiu zase anglictinu - jeden semetr a bylo to jedna z malo kalsifikovanjech zapoctu, ktery jsem udelala i kdyz s pomoci spoluzaku, bylo to takove kolektivni opisovani (pak jsem tu skolu vzdala, protoze jsem mela obor kterej me nebavil). Pak dalsi rok uz se oteviralo pouze bakalarsky studium a tam byl jazyk az od 2. ci 3. semestru, kazdopadne jsem se minimalne rok anglictinu neucila a na vsechno zapomnela. Ale zapocty a pak i hlavni zkousku z anglictiny jsem ve 4. semestru jakstak udelala. No a stejnak mam pocit, ze neumim nic. Ani z AJ, ani z NJ.

Ja jsem typ, kterej nema na jazyky vlohy. Ja se lehce naucim nejaky ty zaklady, ale pak to slozitejsi a hlavne konverzaci nezvladam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.