| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Skládanko vyjádřila ses jasně. Já ti rozumím a v zásadě souhlasím. Těm klukům mojí kolegyně bylo v té době stejně jako mě okolo dvaceti. Tedy žádná malá děťátka. A že jejich matka dávala naprosto jednoznačně přednost prvorozenému a to až na úkor toho druhého, to mi prostě nikdo nevymluví.
Taky mám známou, která se po narození druhé dcery nedokázala vyrovnat s tim, že už nemá na prvorozeného syna tolik času, až zjistila, že malou vyloženě nesnáší. V podstatě dávala dcerce všechno za vinu. Nakonec skončila u psychologa.
Takže upřednostňovat v rámci určitých hranic, příležitostně a dočastně ano. Ale opravdu jsou případy, kdy je to až nezdravé. No a že by se do toho nemělo mluvit? Všeobecně asi ne. ALE Eva šla k psychologovi až po té co jsem jí na rovinu řekla, že se mi její přístup k malé nelíbí. Samozřejmě se před tím nejdřív urazila a přestala se mnou mluvit (chápu, udělala bych to samé). Ale po víc jak roce zavolala a přiznala, že se k malé nechovala dobře a řekla mi, že to řeší s psychologem. Osobně si nemyslim, že by se o něčem dalo říct nikdy, nikdo, nesmí..., protože vždycky a ve všem se najdou vyjímky.
Mně třeba vyhovuje, když mi moje máma, nebo třeba Marek, řekne co si o dané věci myslí. A kdyby mi řekli, že jim připadá, že dávám jednomu dítěti přednost na úkor dalších dvou,tak se nad tím alespoň zamyslím a případně se to budu snažit řešit. Takže si opravdu myslím, že existují lidé, kteři mohou mluvit i do takovýchto záležitostí.
Rozhodně se ale nehodlám ospravedlňovat za to, že jsem řekla, že kolegyně dává přednost jednomu synovi před druhým. Podle mě je to prostě pravda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.