| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kajkule, to nikdo předem neodhadne. A takový věkový rozdíl není zas tak malý.

My máme rozdíl mězi mladšími 18 m+ěsíců. A co 14 dní to jiný režim, jiné "problémy". Teď je zrovna realita taková: sednu si s miminkem někam na strategické místo (abych měla přehled a mohla aspoň hlasově dirigovat) a začnu krmit. Během pár vteřin se batole bu´d celé začne svlékat a jde čůrat na nočník. Když se zadaří, obvykle se snaží to vylít, ale polije sebe nebo okolí. Nebo vyleze (zaleze)někam, kde nemá co dělat, odkud neumí bezpečně slézt a začne ječet, že chce pomoct. Nebo se začnou pošťuchovat s předškolačkou. Nebo zrovna hrozně nutně potřebuje pomoct něco sešroubovat nebo opravit a já nemám ty dvě ruce, takže stojí u nás a ječí. To celé já holt těch 20 minut musím pozorovat nebo ignorovat, protože přerušit krmení není dobrej nápad.
Výpravy mimo domov: máme dvojkočár nebo hlubokáč se skejtem, takže už docela pohoda.
Na hřišti: miminko v kočárku bu´d spí a já můžu asistovat batoleti, nebo miminko brečí, já houpu a o batole se stará předškolačka nebo taky nikdo.
Noci: miminko v ložnici, batole a předškolačka v pokojíku. Batole se obvykle kolem půlnoci přesouvá do ložnice, kde nám zabírá notnou část letiště :-)
A te´d miminko spí a batole mě nepotřebuje a hraje si samo, protože prostě právě nemám v ruce konkurenta, tak není třeba se zviditelňovat :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.