| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoooooj všem,

všechny moc zdravím.
Týýý jo, koukám asi nějaká telepatie, či co, protože už jsem tu nebyla snad sto let a sotva je tu po mě sháńka, tak zrovna nakouknu.~t~

Přiznám se, že to pěkně flákám a ani jsem nenakukovala~f~~f~~f~

Leni, tobě moc držím palečky a´t to vše v pořádku zvládneš a ještě chvíli vydržíš, a´t pak nemusíš být v nemocnici.
A taky obr gratulace je zkouškám~R^~R^~R^~R^ Pááááni, jsi vážně dobrá~x~

Srazík by byl asi moc fajn.
Ale já se dokopu jen snad, když mi někdo písne kdy a kde.~f~ To pak 100% dorazím.
A moc ráda všechny uvidím.

Radu, tak ty už jsi ve svém? To je paráda~R^ Jinak moc se omlouvám, že jsem se neozvala~f~ Ale měli jsme moc náročné období. Děti byli snad od ledna nemocné a všichni prodělali chudáci černý kašel~;((
Te´d už jsou všichni krom soplíků celkem OK a chodí do školy i školky.
Já jsem tomu nátlaku bacilů také podlehla a snad po 10 letech musela k dr. pro antibiotika~o~~q~ Ale už jsem krom alerie také OK~b~
Radu a jak kolečkové brusle? Ještě jezdíš?
My teď jezdíme celá rodina. Zatím trénujeme jen u skládky, ale brzy vyrazíme i na nějakou stezku~t~ Nemáš nějaký tip, kde se dá v klidu pojezdit a není tam moc provoz?

Jinak u nás vše při starém. Stále jen tři děti a další už jsme si rozmysleli~t~ Já stále hledám práci. Podařilo se mi sehnat něco od 1. září, ale je to jen půl úvazek. Ale aspon něco. Doma už mě to leze na nervy a hlavně to, že nejou penízky~q~
Honzík ve školce celkem OK, i když občas zapláče. Prostřední kluk končí šestku a holka se nakonec ze tří škol dostala na všechny, ale kvůli dojíždění si zvolila průmnyslovku v Uničově obor stavitelství. Chce potom pokračovat na architektuře, ale to je hudba budoucnosti~d~

Magdi, já tvoje fotky nevidím~n~~n~~n~~n~ Zkus mi je hodit na mailík až bude čas, co?~;)

Tak já mažu, jdeme konečně napustit bazén, tak snad už bude sluníčko a nebudeme pořád marodit~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.