| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rózo, byla jsem se synem ve VFN na urologické klinice na operaci v červenci 07. Taky hypospadie - distální, penilní + obřízka, operoval doc. Kočvara - opravdu PAN DOCENT a kapacita ve svém oboru nejen u nás, ale v rámci celé Evropy. Synovi v té době bylo 19 měsíců. Hospitalizace trvala přesně 14 dní. Zpočátku jsem se toho děsila a naivně si říkala, jak budu chtít jít domů dřív - ale nakonec jsem byla ráda, že se pod dohledem odborníků správně doléčil a odcházeli jsme domů bez cévky (fakt nevím, jak bych ho doma uhlídala). To jen k tomu, že 3 dny se mi opravdu zdají na operaci hypospadie strašně málo, 3-4 dny tam bývá pobyt jen po "obyčejné" obřízce.
Ad sestry: Zezačátku pobytu jsem myslela, že se zblázním, strašně těžká komunikace, navíc jsem tehdy byla cca ve 20tt, takže hormony dělaly své... Ale pak jsem je pochopila: měly i tři operační dny v týdnu, mezitím jim tam H24 vozili urgentní případy. I když působí neosobně a nadřazeně jsou to profesionálky. Ano, na dětském odd. bych čekala trochu více empatie vůči malým pacientům, ale pořád u mě vítězilo to, že jsem byla ráda, že syn je na vysoce odborném pracovišti a v nejlepších rukách.
Jinak my jsme byli na předoperačním vyšetření v únoru 07 a termín operace nám nabídli o 5 měsíců později - a to jen díky tomu, že nám nevadil prázdninový termín. Kamarádčin syn s menší urologickou komplikací dostal termín za rok od návštěvy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.