| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím po hoooooooodně dlouhé době

Na Barrandově v KDaV jsem s holkama kdysi byla. A nikdo tam nepřišel, takže jsem tam byla sama s Klárou Rulíkovou. No alespoň jsme měly možnost si v klidu popovídat a holky se tam tedy fakt vyřádily.
Ovšem bezva jsou tam divadélka pro děti!

V té Kice si to holky odsud vždycky moc pochvalovaly!

Jezdívaly jsme hodně do Človíčkova na Zličín, pár srazíků jsme tam absolvovaly i s holkama z téhle diskuze a bylo to fajn. S holkama jsem tam byla prvně, když ještě neuměly ani chodit. Ovšem návštěvu těhle center s prťavými dítky doporučiji spíše v dopoledních hodinách, kdy jsou větší děti ve školkách a tudíž tam není taková divočina.
Vstup ve Človíčkově mi nepřijde nijak přemrštěně drahý. Ovšem pití k zakoupení zrovna levné není, ale asi zaleží na každém jak to bere.

Hanko75 já s holčinama chodívala třeba do Ječné, u zastávky tramvaje Štěpánská je mateřské centrum Majáček. nebo u Anděla v ulici Na Bělidle je centrum Na houpacím koni. Ale ty máš na mysli asi něco konkrétně pro dvojčata že? To je docela bída bych řekla. Leda sehnat maminky s dvojčaty ve svém okolí a zajít někam společně...tak to jsem ti asi fakt moc neporadila:o)

Mishaczku ty fotky jsou z lesíka od městského úřadu? Tedy on už tam snad ani m.ú. není že jo? Snad městská policie a pečovatelský dům.
Kluci už jsou teda pěkně velcí, si pamatuju jak jsi sem psala snad ještě jako těhulka :o)

Deooo teda Sárinka je nádherná! Taková krásná panenka a fotky jsou tedy super!

Vidím, že je tu hodně "nových" maminek, už se tu ani neorientuju :o))
Tak ať vám děti rostou a nezlobí. Jen si je doma pěkně užijte, protože to strašně rychle uteče :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.