| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"2. Teď dospělá budu na péči o ně sama. Sama vydělávat na péči, kterou budou potřebovat, nebudu se mít s kým u nich prostřídat apod. Fakt skvělej výsledek toho "dali jsme dítěti všechno". A všechno mi nedali - nedali mi sourozence, nedali mi možnost se naučit vycházet s více lidma v domácnosti, trénink v toleranci, nenaučili mě, že každý potřebuje chvíli pro sebe a tak ho nebudem furt otravovat - to se učím celej život za pochodu."
-----------------------------------------------------
Jen mě napadá - s tím "být sama a vydělávat na péči" - já si nedělám iluze, že všude by byla taková idylka mezi sourozenci a na půl hradili péči o rodiče a poctivě se střídali ve všem potřebném kolem nich. Znám případy, kdy jsou dva - ale jeden řekne, nemám peníze, ty brácho, vyděláváš víc, tak to rodičům kup.
A co se týká vycházení s více lidmi v domácnosti, tak tři lidi (otec, matka, dítě) na "kolektiv" stačí, ne? ~;)Mě teda nerozmazlovali, nic moc nedovolovali, musela jsem doma uklízet a kmitat, ač věta "dali jsme ti všechno" taky probíhala.
Trénink v toleranci a svůj prostor každý měl, takže pak jsem ani dál v životě nebyla překvapená, že to tak chodí. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.