| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Poslední dobou mám pocit, ale je to spíš parvda,že všechny ženský kolem mě co mají zhruba stejně starý prcky (já 18M) tak buď už porodily druhý, nebou sou těhotný, nebo pořád jen mluví o tom, že se snaží o druhý dítě.
Mě taky každej pořád jen opakuje že už si to druhý mám pořídit, že se to sfoukne při jednom atd... Jenže já se prostě na druhý nějak necítím. Sem fakt šťastná, že mám syna, nikdy sem se necítila víc naplněná, nebo nevím jak ten pocit nazvat. Je mi vším, ale nedokážu si ani představit, že bych prostě měla další.
Nedávno sme měli malou "nehodu" a já byla úplně na dně z pocitu, že bych byla těhotná. Porodu se opravdu nebojím, ikdyž byl teda hroznej, tak to co následovalo pak bylo pro mě teda horší. Probdělí noci, tříměsíční kolika u nás je občas snad doteď... hrůza z toho když je nemocnej... no znáte to když máte děti...
Mám akorát jednu kamaárádku z porodnice která teda ani omylem po druhým netouží, ale je to svobodná matka. Já sice docela šťastně vdaná, ale prostě se mi nechce. Jo a syn byl plánovanej a chtěnej.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.