| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Divná nedivná, prostě se na to necítíš, tak co... Nikdo jiný než ty (myslím ty "chytré" okolo) tvoje děti vychovávat nebude. Já mám 2 děti, druhé vlastně "plánovanou náhodou". První trvalo dlouho, tak jsme se domluvivi na vysazení antiko, co kdyby to zas nešlo, žejo. S tím, že budou necelé 2 roky od sebe jsme nějak nepočítali. První dítě bylo šílenej poděs, v noci jsme spali s manželem na etapy - řvala tak, že jsme jí museli celou noc chovat aby si lidi v baráku nestěžovali (taky se stávalo), přes den jsem měla sirky v očích, protože dítě prostě spát nebude. Příchodem druhého se z ní stal ze dne na den poklad. Naštěstí druhý byl zlatý, spal kam se položil, zato teď to stojí za to. Myslela jsem si o první že je hyperaktivouš, ale kam se hrabe na druhého.
Přesto všechno se snažíme o další a pro okolí jsme tudíž divní. Prostě máme nějak oba nastavenou potřebu velké rodiny a hodně dětí.
Jo, taky mám kamarádku, která má 6 dětí a ještě nejsou u konce. Když jí někdo potká těhotnou, nezní otázka kdy to čekáš, nebo co to bude, ale "už zas, nebo ještě furt"? A paradoxně nikdo neřeší kolikáté že vlastně to bude. Už se to u nich ztratí.
Závěr? Divný je ten, kdo má potřebu řešit tvoje soukromí~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.