| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jo, ale já pamatuju, že jako dítěti mi to snad naši nějka "nestihli" říct včas, nebo co a první dojem z reality mám, že jsme se to dozvěděla ve školce při takovým tom vánočním povídáním.
Tehdy děéééésně chtré paní učitelky tahaly z dětí rozumy a přesně položená otázka zněla "kdo u Vás doma dává dárky?"

Jěště si pamatuju, že jsem nevěřícně koukala a poslouchala, jak se střídalo různě : maminka, tatínek, maminka, tatínek, oba, maminka......" A tenkrát jhsem přemejšlela, co mám říct, když ten můj Ježíšek jaksi byl "mimo většinu" a nikam nezapadal. Lhát se mi nechtělo (páč jsem sio nebyla jistá) a když na mě přišla řada a já řekla "ježíšek", celá ta banda těch 4-5 letejch smradů v čele s "chy\trou" paní učitelkou se mi smála.~n~

Připadala jsem si tehdy jako debil.~q~

Ještě že dneska už jsou ty učitelky ve školkách chytřejší.
Teda aspoň v té naší se Ježíšek zatím toleruje....~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.