| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím, že by bylo dobré prcka nějak "zaměstnat" - můj prcek dostal v roce a půl dřevěnou vláčkodráhu, na podzim mu bude šest a vlaky u nás pořád jedou... je to něco, co ho zajímá, s čím si dokáže i hrát sám.

Jinak jeslti si můžu dovolit trošku moudroprdění. Já myslím, že Tomík prostě není, neumí a nechce být náhrada za Milenku. Milenka byla jen jedna. Jedinečná. Nenahraditelná Tak jako je jedinečný a nenahraditelný každý tvůj syn. Děti nejsou volně zaměnitelné, kus za kus. Každý je svébytná osobnost a každý potřebuje něco jiného.

Moje mazlivá mamasující holčička mi klidně zamává když odjíždím na víkend pryč jde si hrát. Nemazlivý syn mi taky zamává - ale pak celý víkend stíhá babičku dotazy kdy se vrátíme a jeslti se skutečně vrátíme a kde jsme atd... Dcera se potřebuje každý den pomazlit, někdy mám pocit, že má někde ukryté stopky a měří si "odmazlený" čas, abych jí neošidila. Syn o to nestojí - ale třeba naprosto nadšeně se mnou roznášel letáky. Ve svém mužném věku pěti let by se mnou nešel za ruku, ale úplně se tetelil blahem, že si spolu povídáme a probíráme "důležité" věci. Není stejný jako moje holčička - ale je srovnatelně úžasný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.