| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, tvůj klučík už není v bříšku, ani malé miminko, do kterého můžeš vkládat své sny, naděje, touhy a také doufat, že alespoń trošku zaplní to bolavě prázdné místo, které už nikdy nikdo nikdo zaplnit nemůže-já ztrátu naštěstí nezažila, ale nějak cítím, že to tak asi je.

Je to prostě Osobnost, která je také nenahraditelná a určitě by tě bolelo stejně, kdybys o něj přišla.
A na to právě často myslím, když si zoufám jak neskutečně zlobí a jak je to těžké, ale co bych si počala bez něj? Kdo by mi ho nahradil-nikdo, nikdo by ho nemohl nahradit, každé dítě je úplně jiné a mi ho milujem takové, jaké je a nic nám jej nemůže nahradit.
Mluvím také o zlobivém a od malička pro mě náročném klukovi, který ale nakonec z toho vyrostl ne není klidný, ale ona zlobivost se proměnila v průbojnost, sebevědomost, samostatnost, což mi přináší štěstí, když vidím, jak je ve společnosti a sám se sebou spokojený. Většina dětí v jistém věku přijde a tulit se začne-mě naopak chyběl kontakt s dcerkou-s kterou jsem si užívala to, co s klukem ne, ale od nějakých 2 let jsem na ní nemohla téměř ani šáhnout, jak mě odmítala..pomalu se vrací a kluk, nenechal se jako malý v klidu pochovat, nesedl na klín kvůli své divokosti, vlastně od mala jsem ho k tomu přinutila jen díky šátku´, a ted takové věci zbožňuje...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.