| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mili,
myslím, že kdyby Tomík nebyl a byla by druhá holčička nebo i žádné dítě, vždy by mohlo hrozit, že ti tu ztrátu někdo nebo něco připomene. Kdysi jsem četla něco v tom smyslu, že to, jak se cítíme, za to si můžeme jenom my sami. Jen my sami máme tu moc změnit to. Neříkám, že to jde vždy lehce a podaří se to každému, ale přijde mi na tom kus pravdy.

Existují prý lidé, kteří umí rozmlouvat a pracovat s dušemi zemřelých. Nevím jestli to umí, s kým vlastně komunikují a o co tam jde, nicméně takoví lidé mluví o tom, že pokud se příbuzní nedokáží se zemřelým rozkoučit a pustit jej z tohoto světa, tak to není ani pro tu duši nic příjemného a dobrého. Tím jsem nechtěla ještě víc přitížit tvým výčitkám nebo tak něco, jen mi přišlo vhodné napsat to sem, třeba si z toho něco vezmeš, i jako věřící.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.