| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nemám bohužel moc času, tak to bude velice stručné, než bych sama chtěla:
- Odvozovat vyspělost zdravotnictví v Ekvádoru od zkušeností považuji za blbost, zkušenost se hodí, ale není to všechno, Ekvádor je byl , je a ještě nějakou dobu bude rozvojovou zemí, přestože USA do jihoamerických států a Ekvádor nevyjímaje strkají peníze
-být uctivější k pacientům souhlasím, ale doktořina je prostě stresové zaměstnání, i když to neomlouvá
-to nepříliš vědoucí o rizicích porodu si trochu vyprošuji, informovaná jsem dost, velmi blízký příbuzný je lékař, kterému právě tyhle nevydařené porody (doma a s porodními asistentkami), resp. postižené děti končí v rukách a těmto matkám velmi často musí sdělovat, že se nedá už nic dělat a že stav je nezvratný
- co jsem vlastně myslela těmi riziky, např. odtržení placenty, ruptura dělohy a následné ohrožení života matky a dítěte, nezastavitelné krvácení, a tohle se vám zdá jako banální rizika,
se mnou by doma pěkně vyběhli (s prominutím) s bláboly o přirozených porodech,
- myslím, že k tomu tíhnou ženy se špatnými zkušenostmi s porody v nemocnici a jejich dosavadní bezproblémové těhotenství,
myslím, že toto téma vyvolává tak protikladné reakce proto, že je u nás poměrně vyspělé zdravotnictví, tak proč volit porodní asistentku
-u mne byl u porodu vždy lékař, ne celou dobu, ale byl tam
- a volba porodu v nemocnici není o nejistotě, ale právě o tom, že těhotenství je stav nejistý od začátku do konce ,
rychlost sice není absolutně samospasitelné ale někdy může byt rozhodující
a statistika umírání- poslední z tv. u domácích porodů 1 mrtvé dítě na 100 porodů, v nemocnici 1 na 1000 porodů
- a porod do vody, vanu jsem si vyzkoušela u porodu a bolestí jsem docela trpěla, ne děkuji nechci
- a myslím že ty filozofické komentáře kolem jsou trochu mimo mísu, myslím ty řeči o životě a umírání, je to příliš obecné

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.