| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,
píšu zde prvně. Ale tohle téma mě moc zajímá. Mám doma 7,5 letého syna, který se mi narodil ve 20 letech. Řekla bych, že u nás to bylo tak nějak přirozené. Hned po synovi jsem chtěla další dítě. Podotýkám, že docela hodně. Jenže to nešlo, musela jsem dodělat školu a taky jsme neměli stálé bydlení. Za to teď už se zdá být vše vyřešené a my s manželem chceme dalšího prcka. Nemůžu si pomoct, ale je mi to stejně líto, že mezi mými dětmi bude nejmíň 8 let věkový rozdíl. Jenže jinou volbu jsem neměla. Čas hrozně letí a člověk se nenaděje a to první dítě už jde pomalu do puberty. Myslíte si, že si moje děti k sobě najdou cestu a budou i kamarády? Je 8 let tak zásadní rozdíl? Taky doufám, kdyby to byl kluk, tak by to mohlo být lepší a mohli by si pak víc rozumět.

S pozdravem Zuzka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.