| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já souhlasím s Šášulí. Probiotické ani jiné kapky bychmiminunedávala.Strava má menší vliv než se předkládá, vyjma potravinové alergie. Jinaksi myslím,že to co jíme, pokud se stravujeme přiměřeně zdravě, na kojení vliv nemá.

Taky mám 3 děti - první měl prdy a bolení, řešila jsem stravu, prolívala ho Sab simplexem, a nic z toho. Větší vliv měl můj neklid a jeho dráždivá povaha, kterou má mmch.dodnes. U mladších dvou neřeším absolutně co jím (pochopitelně nekouřím a nepiju alkohol), čerstvé pečivo a kafe jím a piju ode dne porodu a děti jsou úplně v klidu.

Mimochodem, jak poznášže to jsou zaražené prdy čibolení břicha? Že se kroutí a pláče? Třeba signalizuje, že chce čůrat, jak psala Šášule. Nebo cítí neklid, mojí dcerce pomohlo pevné zavinutí.Vlastně od porodu do 4 měsíců spala jen pevně zavinutá. Když se večer kroutila, jen jsem se přiblížila se zavinkou, už se zklidňovalaa blaženě se nechala zavinout. Uhoupala jsem ji na baloně, spala pak klidně.

Zkus kojitna přání, zavinovat, hodně houpat a chovat. Třeba to pomůže.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.