| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám děti o 2,5roku od sebe,dostavají mě ovšem matky které tvrdí jak užasně si věkový rozdíl 1,5-2roky vyhrajou no nevim...

V mém okolí je 2letý rozdíl docela IN,matky ovšem jsou uštvaný,pořád si stěžují jak starší žárlí,dělá naschvály,ale,že by si vyhráli to teda ne..Převážně terorizují ty mladší..

zaleží na povahách dítěte,leckdy si vahrajou děti od sebe 4roky víc než o 2 roky.

Já mám bráchu o 1 a 3/4roku od sebe a za sebe řeknu,že jsme se vždy rvali jak koně a nikdy jsme nebyli idealní sourozenci a v dospělosti taky žádná sláva.

Za to můj manžel má ségru o 5let a vždy byli v pohodě,prý i jako malý,né že by se neprali to k dětsví patří,ale hrali si spolu a je fakt,že jeho ségra nikdy nedělala hlídačku,tak možná proto...moje tchýně zastává nazor,že mladší dítě se nenarodilo na ukor staršího tak proč by ho měl hlídat a starat se o něj..a s tím souhlasím!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.