| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte,
to jsem ráda,že se tu také objevili staré známé:))
Hani,držte se všichni,snad bude líp a líp:)

Peti,také moc už nestíhám PC,ale doma celkem ano,ptž chodím jen na 6hod.denně,což je super.

Kluci vydrželi 5 týdnů ve školce v kuse.Tomášek teda začal kašlat minulej týden,ale zrovna jsme měli alergo,tam ho prohlídl a řekl,že je zatím OK,na nemoc to není,změnil mu léky a po třech dnech přestal kašla,to jsem měla rodost,že nekašlal zase měsíc jako jindy,ale včera bylo po radosti,je bez rýmy a kašle,ale večer z ničeho nic horečka 38,7st,po léku mu to kleslo,po 4 hod.opět hořel,pak zase klesl...ráno bez a nyní 37st,nic mu ale zatím není,je dobrej,do školky teda nejde,jen Pája,než to zase lapne on...:(((
Evi,alergolog říkal,že od listopadu má být nová vakcína proti pneumo.proti 11knenům,mám se po roce od Prevenaru ozvat,že by nás doočkoval tou novou a zase na pojišťovnu.tak jsem zvědavá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.