| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už jsem v této rubrice také psala. Myslím, že je hodně v psychice. Když se člověk s nemocí vyrovná a "přijme" jí. Pak je důležité změnit některé svoje návyky. Určitě pokud je kuřák, nekouřit, vyvarovat se stresu. A opravdu si udržovat kondici. Je docela výhodou, že jste z Prahy, kde jsou specializované RS centra. Já jezdím už 3 roky na Karlák do RS centra. Jsem v pohodě. Nevím jakou léčbu manžel má a jaké má potíže. Myslím, že se člověk musí o svoje zdraví postarat a najít co nejodbornější péči. Znám se z pár lidmi s touto diagnozou. Mrzí mě, že všichni nemají nárok na léčbu interferony. Je to finančně náročné, i kriteria pro získání jsou přísná.
S tím inv.důchodem...vyprávěl mi to kamarád s RS. Měl ataku, zůstal na neschopence pro další potíže spojené s nemocí. Po půl roce mu byl nabídnut část.inv. důchod. Toho využil, pracoval na 3 směny. Zaměstnavatel mu umožnil práci na 1 směnu. Jinak myslím, že na přiznání úplného důchodu je rok neschopenky a pak komise na schválení
On si každý najde svoji cestu jak se nedat. I já ještě ke klasické léčbě mám alternativní léčbu. Té vděčím sa svoji vyrovnanost a optimistickou náladu. Tak hlavu vzhůru a všechno se zvládne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.