| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dadulko, v tomhle případě bych určitě poslechla radu doktorů co se týče dalšího snažení, kor pokud tam byl řez a nebylo to jen laparoskopicky. U mě šlo o neakutní stav, kdy jsem den po vynechání MS a po // na testu šla ke gyn. že se chystáme do Chorvatska a ráda bych měla jistotu... Dr. mi udělal UTZ a že je vše v pořádku. Už jsem se oblékala a jen jsem řekla, že jsem ráda, že mě mimoděložní minulo... dr. zpozorněl a prý jestli ho někdo z rodiny měl... měla ho moje maminka. Tak mi poručil znovu svléknout a znovu vnitřní UTZ a našel to- žasnul, že je to divný takhle brzy a poslal mě s fotečkou do nemocnice. Tam to vůbec na velkém UTZ nenašli, ale fotečka od mého dr. byla výmluvná + prý můj dr. mi ostříží oči a vidí i neviditelné... ubytovali mě na gynekologii, udělali krevní testy a žasli, že mám nějak extrémně vysoké HCG, tak jsem pár dní žila v naději, že jsem těhotná v děloze i ve vejcovodu... několik dní šlo HCG rychle nahoru ale pak najedno začalo stagnovat, tak mě hnali na sál... tam mi dr. jen řekl, že první udělají laparo a až příp. dle nálezu tam by šli hledat i do dělohy, která se tvářila těhotně ale nebylo v ní nic vidět. Nakonec jsem se po probrání z narkózy dozvěděla, že jsem čekala dvojčátka, ale ve vejcovodu, proto to šlo vidět tak brzy a proto tak vysoká HCG. Vůbec si nepředstavuju, co by se mohlo stát, kdybych odjela do Chorvatska ~Rv
Mmch jsem vůbec netušila, že mimoděložní je dědičné, takže své dvě dcery prý mám o tomhle problému poučit a je dost možné, že tohle některá zdědí po mně ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.