| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dadulko, je mi moc líto, že tě potkalo mimoděložko, ale na druhou stranu tady vidíš spostu holek, co otěhotněly, já jsem jedna z nich, měla jsem mimoděložní v červnu 2008, 11. července jsem byla na laparu, odstranili mi levý vejcovod, pak jsme přesně po 28 dnech od zákroku odmenstruovala a vzhledem k tomu, že jsem ten měsíc podle doktora ovulovala ze "správné strany" (ikdž je možné otěhotnět i z té bez vejcovodu, jak už tu někdo psal), tak mi dovolil to zkusit, nepodařilo se, ale za další dva měsíce ano, bohužel to skončilo dřív, než to začalo, v 5tt... no a abych to zkrátila, k narozkám a po d stromeček (čili půl roku po laparce) jsem si dala krásnej testík s výstavníma dvouma čárkama a teďka mi v postýlce hajá měsíční Jolanka , takže, držím pěstičky a všechno ostatní, začněte se snažit, až se na to budeš cítit, tělo to těhu stejně nedovolí dřív, než bude připravené...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.