| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ještě poslední příspěveček a už jdu do hajan :-)
Víš co, naplánované to můžeš mít hezky. Ale četla jsem tuhle jeden citát který mě dostal:
Život není to co chceme, život je to co máme.
což pro mě je docela náročné tak brát, jsem taky hodně plánovací a "přací", třeba si přeju aby moje děti byly hodné a byla na nich vidět ta výchova a péče co do nich vkládám.... no zatím se předvádějí jako celkem slušná spráťata, a to jezdíme na víceméně rodinné návštěvy, ovšem během posledních 14ti dnů jsem si už x-krát opakovala "proč zrovna moje děti se tak nechutně předvádějí?" moc moc bych si přála aby byly jiné, lepší - vždyť jim přeci dávám to nejlepší ze sebe. Ale nebudou - budou vždycky svoje, nebudu moct ovládat jejich myšlenky.... musím si na to zvyknout a nejde mi to moc dobře. Nakonec to ale zvládnu.
Tím jsem chtěla říct, že jestli ti život přinese potomka do "nesezdaného" páru, pojmenuješ ho ať tak či tak a život poběží dál, budeš to tak muset přijmout.

Konec filozofie, dobrou noc :-) a hezký večer

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.