| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vaal, ještě jedna věc. Necpu do svých dětí peníze horem spodem, umí si svých věcí velmi vážit a ví, že ledacos nedostanou, protože je to zbytečně drahé. Ale čas od času dostanou něco čistě pro radost. Třeba zrovna tu kytaru dostala malá sice až po talentovkách na ZUŠ, ale nebyla to odměna ani dárek k nějaké příležitosti.
Není to teda jenom o hmotných dárcích, občas jdeme večer do lesa pozorovat noční život, občas jedeme na výlet podle přání jednoho z dětí atp.
A víš co se tím naučí? Že obdarovávat druhé lze i jen tak pro radost. A rozhodně se to pozná. už tak, že když třeba přijede z výletu, zpravidla mi veze nějakou hloupostičku (pohlednici, kamínek...) a bráškovi s tátou taky. Nebo když jsem dlouho v práci, tak mi pak nachystá večeři a na polštáři mi leží obrázek. Všecko jen tak, pro radost. Stejně tak i syn mi v rámci svých možností dává dárečky jen tak pro radost - obrázek, kuličku z plastelíny... Když jsem byla hodně nemocná, nosil mi pití k posteli, dával mi obklady a daroval mi své nejmilejší autíčko (ve třech letech!). Skutečně daroval, autíčko bydlí na mém stole a on si ho občas půjčuje (a sám ho vrací s tím, že to autíčko je maminky).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.