| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Není nic krásnějšího, než mít více dětí. Ty první dvě jsem měla, když mi bylo 23 a 24 let, přesně rok po sobě, to je horší než dvojčata. To starší ještě ani nechodilo. Po třech letech jsem s nimi zůstala sama. Vždycky jsem chtěla hodně dětí, takže když jsem potkala svého druhého manžela, tak jsme si po 12-ti letech ještě jedno pořídili. Chtěla jsem celkem 4, ale manžel pak přišel o práci a onemocněl, tak jsme to zvládali se třemi. Ještě když naše nejmenší byla ve školce, tak jsem se dala do studia vysoké školy. To bylo fajn, hodně pomohly už ty větší děti. Někdy to bylo těžké, zato teď jsem obklopena milujícími dětmi, které mají i k sobě navzájem báječný vztah, ty starší mají už své rodiny. Přestože už jsem nějaký ten rok vdova, tak musím říct, že mám nádherný život. V podstatě nemám nic moc, jen malý byt a velkou rodinu. A také vědomí, že ty děti a vnoučata tady budou a v rámci možností pomůžou, i když já už nebudu moct. Kde beru tu jistotu? Vidím, jak pěkně se chovají a pomáhají svým prarodičům.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.