| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky,neblázněte, vždyť 2,5 roku jsou ještě batolátka a maminku potřebují. Nemá cenu srovnávat s ostatními dětmi, některé děti jsou do světa, jiné jsou u maminky. Nač to lámat přes koleno. Já mohu z vlastních dvou zkušeností říct, že obě moje dcery by ve 2,5 letech taky nikde nevydržely. Prostě byly citlivé a bojácné. Dala jsem je do školky až ve 4,5 letech a na jejich psychiku to bylo tak akorát. Mladší chodí teď 2. měsíc do školky a skoro vůbec tam neplakala, jen ze začátku chviličku, oproti tomu tříleťáci tam vyváděli dost šíleně a i po těch 2 měsících jich ještě půlka každé ráno brečí. Neřešte hlouposti, děti v tomto věku mámu potřebují, tak jim dejte tu jistotu, pak až vás už chtít nebudou (a věřte, že to uteče hóóódně brzy), tak vám to pak bude líto. Buďte rády, že máte mazlíčky, že se chodí pošmudlat (naše mladší je taky taková, pořád si o mě šmudlá tvářičky a nosánek) a že je vám spolu hezky.~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.