| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kiwi, když se prvně objevila rakovina prsu u mojí kamarádky (32 let a dvě malé děti), tak jsem se okamžitě objednala na sono prsů. Mamograf mi sami vymluvili i jsem o tom četla na netu, že je to RTG a je zbytečné- to sono dr. dělal opravdu hooodně poctivě až jsem se bála, že něco našel ~k~
Platila jsem si ho - stálo tuším 300 Kč no a to je podle mě směšná částka na to, co dnes stojí ostatní věci.
Dcera má 20. měsíců a já přestala s kojením na jejím ukončeném 9. měsíci. Z prvního těhotenství vím, že u mě docela dlouho trvá než mi přestane téct mléko... Další mladá kamarádka(maminka dvou malých dětí ~;(() má rakovinu prsu...no zkrátka počítám s tím, že se po novém roce půjdu na sono opět objednat a klidně si ho zase zaplatím sama - pro klid na duši.
Jinak, jen pro uklidnění ta první, zdá se, je úplně o.k. Přestála léčbu, ablaci... a je o.k. Díky Bohu!!!
Ta druhá je hodně vpohodě a věří, že bude taky zdravá a jelikož se říká, veselá mysl půl zdraví, věřím taky, že se z toho vykřesá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.