| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Muflone, pokud máš ráda zvířata ty - a chceš si ho pořídit a budeš se ze 100% o zvíře starat ty a dítě bude se zvířetem jen se tvým dozorem tak zvíře pořiď. Pokud ale chceš zvíře, a čekáš že si s ním bude 2 leté dítě hrát tak nekupuj. Protože dítě zvířeti dříve nebo později ublíží. Prostě dvouleťák absolutně neodhadne co už "není Ok" ...
My doma máme spoustu zvířat - syn si hraje téměř se všemi - ale zvířata jsou MOJE a ne JEHO. To je rozdíl. Když nějaké zvíře vytáhneme "z jeho domečku" tak u něj sedím a nenechám je samotné ani minutu!

Máme želvy - ty se mu líbí, ale je to zvíře "na dívání" docela nudné. Máme africké šneky - syn je veme občas na ruku - to se mu líbí - ale hraní si? to nejde ... máme křečka - to mu dovolím hladit ho jen v kleci (protože kdyby křeček utek tak mě asi trefí),
Máme kočku a psa - proč ne do bytu???? podle mého by si s nimi vyhrálo dítě nejvíce - pokud ty dohlídneš na to, že nebude ubližovat. Absolutně nechápu proč ne do bytu - ale to je věc druhá. Protože takové morče nebo králík udělá v bytě mnohem více nepořádku a zápachu než kočka nebo pes.
Králím může hodně škaredě pokousat, morče docela fakt smrdí a hlavně v noci a nad ránem různě lomcuje s klecí a napaječkou a budí člověka.
Mám gekončíky, chameleona - to jsou terarijní zvířata a absolutně nejsou vhodné na nějaké mazlení.
Máme ochočeného senegálce - ten je fajn (papoušek) ale když by štípnul tak lehce přeštípne dítěti prst - nedejbože by klovl do oka, že ...
Máme leguána - takovou metr a půl dlouhou ještěrkku - to je taky pro dítě nevhodné.

Takže mě fakt nenapadá nic ... pro takto malé dítě. Samo to dítě nezvládne nic - s žádným zvířetem bys nemohla takové dítko nechat o samotě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.