| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teď už paní (slečnu) k dětem nemám, kluci jsou už větší a zvládáme to.
Ale měla jsem dvě (jednu s dítětem a tudíž vlastními zkušenostmi), druhou studentku (takže sice bezdětnou, ale zkušenou), obě byly skvělé, děti je milovaly.
Platila jsem 70 Kč na hodinu, ale vím, že při celodenním hlídání se to obvykle řeší paušálem.

Hlídací slečna dětem nevařila (jídlo bylo hotové), vzala je na procházku, hráli hry atd. Žádný hodiny před TV nebo PC, fakt se jim věnovala. Mají na ni ty nejlepší vzpomínky.

Hlídala mi i babička a nárazově tchánova přítelkyně, ale jenom u hlídačí paní (slečny) jsem si mohla být jistá, že bude striktně dodržovat moje nařízení ohledně stravy dětí atd. ~;)~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.