| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vkládám do diskuze Respektovat a být respektovám, prosím ty, kteří četli, aby mi poradili: )))

K objasnění situace - jsme cca 4 měsíce přestěhovaní do bytu bez tatínka dětí. Vycházíme spolu. Děti si ob víkend bere, v týdnu za nimi jezdí. On má přítelkyni. Já přítele, který s náma začíná žít. Děti oba partnery mají rádi. Situace se nevyvíjela nijak dramaticky.

Máme dvě děti - Elišku 4 roky a Matěje 2 roky. Povahy naprosto rozdílné.
Matěj neustále v pohodě, děda nebo kdokoli si pro něj přijde a on s ním jde, zamává a páděj. Zůstane u babičky, zůstane s přítelem doma. Kamkoli přijdem, v podstatě se nestydí.

Eliška se stydí. I když ob den jdeme k babičce, stejně chvíli trvá, než se rozmluví. Když dostávali dárky k narokám, nechce si je vzít, když jí je někdo přímo podává, od přítele nechce podat občas pití, mám jí ho podat já. S dědou a babičkou nikam jít nechce, ani i když půjde i Matěj.
Jedinej člověk, s kterým vydrží, je její táta a moje mamka.

Vím, že je to asi určitej způsob, že si chce dokázat, že jí neopustím a mám jí ráda. Snažím se jí to dávat najevo, snažím se jí věnovat.
A teď otázka: ))) Když si je chce děda s babičkou vzít třeba na odpo domů, nebo do herny, mám jí nutit, když řve a ječí, že chce bejt se mnou, anebo jí nenutit a nechat jí se mnou doma?
Za normální situace bych to asi neřešila, ale vím, že ona je šílená citlivka a teď ještě ta situace s rozchodem a odchodem do novýho bytu, nový přítel... Na druhou stranu ale vidím, že čím víc tu s námi přítel je, tím víc jsou děti zklidněnější, jakoby se to dostávalo do zajetých kolejí - jestli chápete, jak to myslím... Snad je to aspoň trochu srozumitelný: )))
Díky předem

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.