| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kočky, tak vidím, že to na dámě také žije, takže možná to přehodnotím a zaregistruji se už teď, neb bych pak měla velké dočítání~z~ Tedy, jestli mě Giga schválí~k~
Kobro, taky doufám, že Anusch praseti odolá!
Anežka s kabelčičkou je fakt kočka, jsem se tady docela nasmála~k~
Mickey tedy, tak mladého porodníka, to bych snad i neporodila~t~
Jinak u nás se samozřejmě také stále nechodí a myslím, že jako u Mickey se také dlouho chodit ještě nebude, rehabka tedy předpovídala, že Renatka do příští KO, která je 18.12. chodit bude, ale nejsem si tím tak jistá, já to beru jako plus, že šetříme za botičky~z~
Wicco, tak s tou prací je mi to líto, snad něco brzy najdeš, s tím bytem to chápu, já si tuhle stěžovala, že nám brzy začne být 3plusKK těsné a maminka Karčiný kamarádky mi řekla, že oni mají 1plus1, tak jsme to rychle vzala zpátky - jsou 4 lidé, zvířátka nevím, ale snad žádné...
A vtip byl dobrý~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.