| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mě by vyhovovalo jaro. První dítko jsem porodila začátkem července-bylo to super, ale víc jak měsíc jsem tahala pupek ve vedru a po porodu jsem byla pořád celá spocená vlivem hormonálních změn a do toho ještě horké léto. Takže pro mimino je lepší narodit se do teplého období, ale já bych ráda podruhé rodila někdy na jaře- březen až duben. Ale už se třetí měsíc pokoušíme o mimi a to jsem si myslela, že se zadaří napoprvé jako minule a zatím bez úspěchu, takže jarní dítě mě už nečeká a pokud se zadaří teď, bude to mrně rozené v polovině srpna. Člověk si v tomto moc nevybere, hlavně, aby všechno proběhlo v pohodě a narodilo se zdravé mimčo. Práci zdar~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.