| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

to pro Janinu, to byla asi odpověď pro mě, že?

Však taky ten důvod "miluju miminka" nebývá jediným důvodem , proč mít děti. Kdyby to byla jediná pohnutka, tak by to bylo divný, to jo. Ale já teda nikoho takovýho neznám.

Každý se rozhoduje na základě mnoha dalších věcí. Já chci mít velkou rodinu, protože si myslím,že si tak VŠICHNI (i děti) užijem více legrace. Děti budou mít více možností naučit se komunikovat, naučit se respektu,ohleduplnosti k ostatním, schopnosti dělit se o materiálno a sdílet dobré i špatné. Budou mít vždy se na koho obrátit, nezůstanou samy, až my rodiče tu nebudeme. No a taky protože miluju miminka ~y~(není to hlavní důvod,ale je tam, to už si neodpářu).
(to je ideální představa, snad se nám podaří v rodině nastolit právě takové dobré ideální vztahy)

Nikomu z dětí nechci organizovat život, naopak už teď se těším, až si ho bude dcerka umět zorganizovat sama, já nebudu muset rozhodovat za ni jako teď a budu moci zase dělat věci, které baví mě. Kdykoliv se mi zamane, bez omezení. Což ale neznamená, že to obdobní do její (jejich) dospělosti nějak "přetrpím", to né, já si to užiju na plný pecky~:-D. Proto ty děti mám, ne? Aby bylo pro co žít, co dělat, co podnikat. Zaměstnání je taky fajn, ale...tak nějak to není úplně ono,nevim, jak to popsat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.