| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Superstar sleduju, baví mě. Nechápu šílenství kolem Chodůra. Sice zpívá dobře, ale podle mě strašně nudně, všechno na jedno brdo. Navíc je nesympatický a namyšlený - vyřadila bych ho. Taky Dominika Stará - sice čistý hlásek, ale strašlivá nuda, je to nemastné, neslané. Monika se mi velice líbila v semifinále,ale ve finálových kolech nepodala jediný dobrý výkon. Největší talent je podle mě Bendig, ikdyž občas něco nevyzpívá a něco zazní falešně. Ale je mu teprve 15, podle mě z něj bude jednou neskutečný zpěvák. Líbil se mi Ben - sice neměl nějak úžasný hlas, ale bavil mě. Šmajda mě taky baví, ikdyž není prvotřídní zpěvák, ale má třeba narozdíl od Chodůra jiskru. Myslím, že vyhraje Chodůr, ale přála bych to Bendigovi nebo Šmajdovi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.