| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Omlouvám se, že vám sem vpadám, ale možná k vám budu patřit, ještě to nemám potvrzené, ale možná tam ti dva špuntíci jsou... ~;)

Monči, to mě mrzí, jaký más pocit! Ale jak to čtu, jako bych četla o manželovi a jeho bratrovi.. Sice nejsou dvojčata, ale celý život bylo manželovi, coby mladšímu a "nešikovnějšímu" předhazováno, že brácha je lepší, chytřejší, chápavější.. prostě on je ten nej a manžel že je prostě jen nějaký vejškrab, kterého nikdo nemá rád.. stále mu dávali příklad - podívej, Pavlík už to a to dokáže, atd... Pavlík sem, Pavlík tam a Petr byl ten looser... Bohužel jeho brácha to vycítil a začal se k němu tak i chovat... povýšeně, nebratrsky... nebýt toho, že jsme se švagrovi postavila a zastala se nejdřív manžela a pak v jední situaci i tchýně, asi by se vztahy dali maximálně udržovat na bodu mrazu.. pak jim bohužel zemřel tatínek a od té doby jsou bratři jak se patří... ale proř museli téměř 30let vyrůstat v rodině, která upředňostňovala jednoho z nich? nepochopím, jak může mít rodič radši jedno dítě, protože je šikovnější a to drhý má jen aby se neřeklo, aby mohla matka zůstat doma další dva roky... já mam dva bráchy, každý jsme jiný, ale naši si neumí představit, že by jednoho z nás měli radši, protože třeba já jsem byla na VŠ, nebo že brácha má řidičák na všechno nebo že ten třetí rozumí PC.... ~d~
takže tvému pocitu rozumím a přeji ti, aby si co nejdřív tento komplex uložila co nejhlouběji a užívala si, jaká si jedinečná a výjimečná bytost, maminka, manželka ~R^~x~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.