| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mam deti 2,5 a bez mesíce 2 ted už i nejmaldšé skolák - s miminkem do roka težká pohoda, starší holky si hráli, na delší cestování jsem měla dvojkočár a pro starší prkýnko(ale spíš tapala) nebo naopak holky šli do spotáku a malýho jsm mela v šátku, podobne když jsme šli pěšky, malý v šátku hoky na ruce( oohyb po velkoměstě + příměstský vlak).

Náročnější to bylo od školní docházky nejstarší, do té doby se tempo přizpůsobovalo nejpomalejšímu/nemocnému - ted se mantrou stal začátek školního dne. Pro mě naštěstí nejmladší je ranní ptáče vždy vstával kolem 6, ale stejně už to neni tak volné jako školkáčci/domáčci.
Nejnáročnější organizačně pro mě bylo holky obě školní - malý ve školce ,protože holky už měly kroužky, na který jsme je doprovázeli a vyzvedávání malýho bylo omezeno obědní pauzou ve školce.
ted už jsou ve škole všichni, ale nejstarší už je schopná dojíždět po Praze sama i za mnou do práce, takže náročná je koordinace domácích ukolů po 8h pracovní době (už nám to občas s manželem nemyslí~t~).
co mi přijde ted náročnější je finanční stránka - přece jen když jedou všichni +- měsíc na školu v přírodě a tak ,musím víc počítat, to se dřív nějak líp rozložilo.
a pak to že zlatíčka stále a porád mluví - mezi sebou ,na nás, s hračkma, s aktovkou, s počítačem,s kočkama ..... takže hladina hluku ,když jsou doma jen dve klesne min o 50% což je pro me záhada, ale prostá násobilka v tomto případě nepla~t~~t~~t~~t~
=

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.