| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Andy, vidím nadpis, musím se smát a musím Ti napsat. Přesně to co popisuješ jsme zažili. Jsem ráda, že už píšu v munulým čase~R^
Mám dceru, je jí čerstvě šest. Když byla malá prodělala docela dost vyšetření a mudři se pro ní stali noční můrou. Byla hotová, jak zvířátko zahnané do kouta - opravdu. Byla úplně mimo a vůbec nespolupracovala. Nechtěla na sebe vůbec nechat šáhnout, nedala si ani poslechnout srdíčko. Já byla z každé návštěvy mudrů opocená až na p..... Doma jsme vždy říkali co jí čeká a nebylo to ani nic hrozného, byla v pohodě, hrála si s námi na doktora, ale jakmile nějakého uviděla tak konec - úplný blok. Byla jsem s ní i u psycholožky, ta radila čekat a mít trpělivost, nic nelámat přes koleno, ale ono to občas nejde. Tak jsme trpěly obě. A fakt jde o to vydržet, trpělivě ... hodně se o to zasloužila i naše oční doktorka - zlatá paní, co ta s ní vydržela a taky byla první s kým začala spolupracovat. Nyní jí je šest a můžu jen chválit. Nedávno si nechala i vyvrtat zub a krásně spolupracovala, otevřela pusu, nechala dotrorku vrtat - což dřív bylo nemyslitelný. Vůbec se prostě okolo toho 5-6 roku změnila. Takže radím vydržet a mít trpělivost...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.