| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

souhlasím s tím, že není jeskyně, jako jeskyně. My máme štěstí, že v naší dědině máme takovou, jenž je vystavená ze soli z Mrtvého moře + další jiné soli. Loni v únoru jsme byli s klukem po 3 měsících neustálého kašlání a chrchlání a navíc se mu k tomu přidaly i nějaké záchvaty, že nám upadal do bezvědomí, hospitalizovaní v nemocnici se zuženýma prudušnicema a docházeli jsme s diagnozou: Těžké astma. Když jsem se s naší imunoložkou bavila o solné jeskyni, tak jen mávla rukou, že nám to určitě neuškodí a že když máme dost peněz, mužeme to zkusit. Pro prevenci teda ještě dváme každý den čerstvou pomerančovou štávu, to jsem vyčetla, když jsem se pídila po informacích o astmatu, chodíme hodně ven 2 x denně min. na 1h, jezdíme 4 x do roka na týden do hor, chodíme plavat, ale to niktereak pravidelně ale tak 3 x do měsíce jdeme. No a solnou jeskyni nám tady provozovatel doporučil 2 x ročně 10 vstupu za sebou. Tot´ naše kura. Máme za sebou 3 takové kury a první teda pro mé taky byla děsná, protože jsme oba dostali strašnou rýmu a já se jí teda nemohla zbavit 3 týdny. Ale bylo nám vysvětleno, že tot´ právě ta očista a další kura už bude fajn. A tak jsme v září šli zase a opravdu to bylo fajn. Nám se tam moc líbí a tak jsme si vyrazili ted´ v lednu trochu nad rámec, ale já teda musím říci. Že jsme ani jeden po celý rok, tedy zatím 11 měsícu nezastonali. Majitel nám také doporučil, že když budeme cítit nachlazení a objednáme se na čas, tak abychom tam byli sami, tak muže vyzkoušet, že i to pomáhá likvidovat nemoc. Ale to jsme zatím neměli možnost ani vyzkoušet, protože jsme oba zdraví jako řípy. Jinak naše imunoložka, když jsme byli v prosinci na preventivce, tak byla nadmíru spokojená s Jáchymovým stavem a snížila nám dávku natolik, že v březnu už byc mohl být uplně bez dýchátek.
Sama na sobě jsem si to ozkoušela a chodím i těhotná a budme chodit i s mimčem, když nebude mít žádné problémy, že nějaký účinek to má. Teda alespoň na nás. Jinak tedy i naše imunoložka povídala, že před rokem k tomu byla velmi skeptická, ale že za poslední dobu ubírá dávky převážně těm, kteří jeskyni využívají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.