| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem se na to ptala u nás a prý tam chodí s docela malýma miminkama s kožníma chorobama. Některým to pomuže a jiným ne, ale prý to neublíží. Chodím i těhotná, tamnější relax mi dělá nesmírně dobře. I se říká, že když to nepomuže, tak to určitě neublíží. To je jako když jsi u moře, také ti přímořský vzduch zpravidla neublíží. Ale také je duležitá dezimfekce. U nás mají takové jakés ultra nevímco světlo a když tam jdeš třebas s nějakými kašli a rýmami, tak to čistí tim svétlem (viděla jsem ta samá i u nás v dětský nemocnici, desimfikovali jimi pokoje) hned po odchodu. Jinak při běžných návštěvách to dělají 1x denně. Ti naši provozovatelé jsou fakt fajn lidi moc je vždy zajímá, jak se cítíš a i když jsem jim řekla, že jsem těhu, tak se furt chodili vyptávat jak se cítím i se nabídli, že by tam s klukem někdo pobyl. My si i nosíme svoje détské CD, kluk vždy vyfasuje kyblíčky a lopatky a 45 min, je nám pomalu krátkých.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.