| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sojko, tak pod tvoje téma se můžu rovnou podepsat. mám děti přesně jako ty, 07,09 a posledních pár týdnů se žárlení starší vyhrocuje. Dříve nebyl problém. Vždy usínala sama v pokojíčku, položila se, zazpívalo se, pusa a spalo se. Teď je to hrůůza, vymýšlí vše možné, brečí, že jí bolí nožičky, ručičky,nemůže dýchat, má kašel, že jí nejdou zavřít očička..jen abych u ní zůstala, hladila , mazlila(doufám, že to rozeznám až jí fakt bude něco bolet)....nemyslím si, že se jinak přes den mazlíme málo. Ale mladší holt vyžaduje péči a starší se cítí být odstrčená.Teď se dokonce začala v noci budit a chtít mlíko. Od roka spí celou noc!!!!! Taky nevím, zda jí to mléko dát a mít klid-jinak totiž následuje srdceryvná scéna, která vzbudí celý barák+mladší mimi.Nebo být nekompromisní a zůstat u staých zvyků, alá v noci se mléko nepije, bude ráno....Je to náročné nejen pro děti ale i pro rodiče.Jsem nevyspalá a ne v pohodě pak celý den.

Někdo tu psal, že na 1,5 roce mladšího dítka bude lépe, no tak snad a už se teda moc těším až budou holky parťačky.

Teď nám docela pomáhá hra na kočičky-vymyslela dcerka. Ona je malá kočička, já velká a mazlíme se , mňoukáme na sebe, drbeme za uchem a vrníme...je to jen "naše" hra do které se mimi aktivně nezapojuje. Příjde mi, že to u nás funguje lépe než zapojování do vaření, pečení...asi tam jdem fakt o to pomazleníčko.
A proč to člověk řeší???? No přece máme děti rády a chceme aby z nich vyrostly duševně zdraví lidé, které nic v dětství nepoznamenalo....atd...aspoň se o to snažím a řeším to v sobě.
Díky za tip na Prekopovou, seženu, přečtu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.