| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ja si myslim, ze v tomhle veku je vahovy skok nahoru mozna i dost casty..nemuzu mluvit za sebe, jak jsem jak anorekticka od narozeni,ale tatinek a dcera bude po nem....mam nevlastniho syna, 9let a ten opravdu hooodne pribral, pribiral rekla bych od nastupu do zs...je to logicky, ve skolce nesedeli na zadku pri vyucovani,ale chodili ven dopo i odpo, hrali si, pobihali po skolce...navic ma k tomu vazne dispozice a cekou kuchyn miluje, kdo ne, ja bych si taky dala svickou a rizek obden...ale kdyz nemuzou ani, nedam si ji ani ja...

Fakt bych neresila BMI ani zadny grafy, proste bych si v klidu s manzelem probrala, jestli fakt zijeme zdrave, jestli jsem schopny pravidelne chodit na zachod, kolik mame stresu v praci...verim, ze neco z toho urcite mate a jestli ne, tak zavidim!!:-) a zkusila zmenit zivotni styl vsem...hezky pomalu, nenapadne....at je holka v puberte na sebe pysna a urcite se budete vsichni citit lepe....

ja jsem jidelnicek zmenila az na MD, nejsme makrobiotici ani vegetariani,ale snazim se omezit tu klasiku a davat vic ovoce, zeleniny a vytahnout tatinka s nami ven...ja mam pohybu naopak az moc,ale prece nebudu trhat partu.

drzim vam palce,at se to podari
a jeste mne napadlo...ja jsem vyrazne pribrala v puberte, bylo to hormonalne, strie mam do ted a horsi nez po detech...nemohlo by to byt treba i tim??? dneska holky dospivaji driv???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.