| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivavanko,
většina lidí ji jakoby přechodí. Měla jsem ji sama asi ve 20ti, moje děti asi v 8mi letech, takže jsem hledala co se dalo. Asi 95 % evropské populace ji v nějaké formě mělo. Většinou i nepozorovaně, když proběhne lehčí formou, jako EBviróza, snadno se zamění s jinou virózou. Alarmující je změna v jaterních testech. Pokud se diagnostikuje jako "prodělaná", bez změny jat.testů, nejspíš dieta není nutná. Když se diagnostikuje jako "akutní", tak se asi dieta nasazuje vždy (1syn měz změnu vjat.testech, druhý ne, dietu měli oba). Jen část lidí měla tu těžkou formu - angína, nateklé uzliny na krku, horečky - jeden můj syn ano, druhý ne. Takže se neděs, ale doktora se vyptej, jak to u tvého syna zjistil a zda mu dělal ty jaterní testy? Možná nějaký doktor ti to tu napíše míň zmateně....~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.