| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Justina, vek až takú rolu nehraje. Hraje rolu povaha. K deťom, teraz ich nemusí chcieť, neskor to aj na neho može prísť, že bude chcieť vlastné. Ale tiež to prísť nemusí - to nikto dopredu nevie. Tak ako dopredu nikto nevie v žiadnom vzťahu, čo bude za x let...

Inak moj exmanžel je mladší o 5 rokov...doteraz k synovi nemá vzťah, aký by mal mať...bohvie, či niekedy dospeje k tomu, aby chcel ďalšie dieťa (btw, dieťa sme si robili vedome, milionkrát som sa ho uisťovala, že či dítko fakt chce a že ak by nechcel, že počkám, že mi to nerobí problém - máme ho po IUI..a nakoniec to dítko nezvládol..).

Teraz mám partnera staršieho o 4 roky a myslím, že to je pre mňa tak akorát. Bol bezdetný, mojho syna má za vlastného a už teda mám i spoločného druhého syna - rozdiely medzi deťmi nerobí. Má krásny vzťah k deťom, je otec v veľkým "O"..ale sám tvrdí, že keď mal tridsať, tak sa proste na decká necítil...teraz má 40-dsať a názor na toto radikálne zmenil.

Proste človek nič nevie dopredu, može iba predpokladať..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.