| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Volala jsem tam už v sedm ráno.Zvedla to sestra tak se jí ptám proč Nás posílá na neurologii a prej to si musíte počkat až tady bude doktorka no ve mně by se krve nedořezal jaký jsem měla strach.V osm jsem jí volala tak říkala že je to kvůli té hlavičce.Jde na ultrazvuk a další den k neurologovi.že si myslí,že je Matýsek zdravý,ale pro jistotu chce kontrolu neurologem.

Jinak ten strach mám asi po mojí mámě ta trpěla taky srašnou úzkostí.V noci se jí zdály sny,že padáme z okna.Když byla prej v práci a byli jsme ještě menší tak tam brečela jak se o Nás bála jestli jsme v pořádku.A jednou když jsem z diskotéky v 17 letech přišla v půl osmé ráno tak jsem pěkně dostala brečela a řvala zároven že se bála a už málem volala policii a já jsem seděla ve vchodu na schodech a povídla si s jedním fajn klukem:-)
často mi říkala počkej až budeš mít děti budeš vědět jaké to je o ně mít strach.A je to pravda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.