| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mila veroniko, nemelas to zrovna jednoduche a obdivuji te, zes to tak zvladla a odhodlala se mit dalsi a dalsi dite, a preju hodne sily do dalsiho usili spojeneho s detmi a hlavne hodne radosti z nich, mas to opravdu zaslouzene...
ja mam tez sileny strach o nasi jedinou dceru, mela jsem ho hned od jejiho narozeni, do te doby mi jaksi chybel pud sebezachovy, ale pote jsem se zacala bat i o sebe, co by delala, kdybych tu nebyla, mam o ni strach od vteriny, co se narodila, a ten strach trva a s postupujicimi lety (ted je ji 3,5) se stale zvetsuje misto, aby se zmensoval...
ja jsem se bohuzel casto rouhala pri prvnim mimcu, ze me to nebavi, ze jsem mela dal chodit do prace, atd. a zaroven tam byl ten sileny strach, snad jsem si to jen svymi recmi kompenzovala...jenze muj zivot v lonskem roce dostal velkou lekci, bohuzel, na jare jsem prisla o mimco ve 23tt, zdrave mimi, umrelo mi v brisku, na podzim jsem opet otehotnela, ale moje tehu skoncilo jako zamlklinka v 10tt...chystam se znovu otehotnet, nevim, jak to zvladnu, ale budu muset, po dalsi diteti touzim celou svou dusi a mrzi me, ze jsem kdy vypustila z pusy nejake to osklive sluvko proti me dceri, tenkrat jsem si tehu uzila, ted to bude spis jen nocni mura, kterou musim projit, abych mohla byt odmenena tim malym rvoucim uzlikem v naruci...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.